Jdi na obsah Jdi na menu
 


Potrava

Ze zeleniny můžou okurku, papriku, rajče, rajče, mrkev, meloun (meloun je plodová zelenina, nikoli ovoce!!), květák, řepa, mladé klasy pšenice (bez postřiků), celer ...
 
Z ovoce můžou kiwi, mandarinky i grep, švestky, jahody, maliny, ostružiny, banány, hrozny ... ale ne každé morčátko to má rádo.
 

Seno

Seno je základní složkou morčecí potravy. A proto je důležité se o něm něco dozvědět.
Kvůli zvláštní anatomii trávicího aparátu zvířat potřebují látky obsažené v seně pro správnou činnost střev. Morče seno žvýká celý den, mělo by ho tedy mít stále k dispozici a může ho dostat neomezené množství. Seno by také nemělo být vlhké, zkažené nebo být cítit plísní, čemuž zabráníme nejlépe umístěním jesliček na seno do výběhu. Ačkoliv nejlepší zábava a skrýš pro morče je právě kupka sena.
 
náhled obrázku
 
 

Směs pro hlodavce

Směs pro hlodavce
Dostupné balení: 1kg, 5kg, 25Kg,
Směs pro hlodavce je kompletní krmivo pro křečky, myši, morčata, králíky, osmáky, potkany, činčily...
Obsahuje antikokcidikumroberidin.Skladovat v suchu.

Super prémiové krmivo pro morčata s extra přídavkem vitamínu C. Obsah 1kg. Kompletní krmivo pro morčata. Je extrémně dobře stravitelné a dobře vyvážené super prémiové krmivo. Morčata mají speciální výživové požadavky, protože na rozdíl od ostatních kožešinových zvířat, si sami nevytváří vitamín C. X-tra Vital krmivo pro morčata je tedy o tento vitamín obohaceno.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krmné směsi pro morče

(Veronika , 10. 6. 2021 19:54)

Moment moment moment. TOHLE dáváte na stránky o morčatech? Jako Rlly? Nejdřív by jste si měli o morčatech zjistit PRAVÉ informace - ne takhle to není. morčata krmnou směsku ze zverimexu NEŽEROU - je v nich obilí, a to jim škodí. Takže si o nich nejdřív něco zjistěte než to dáte na net o morčatech!

Jídelníček

(A., 16. 2. 2013 14:19)

Morče by takovouto směs nemělo jíst, je jen plná obilí, a barevných křupek. Doporučuji přečíst si http://guineafroma.blogspot.cz/

Morče

(Kačka, 4. 2. 2013 20:38)

Dobrý den prosím vás aby jste mi zaslala popřípadně zaslal na email kacenkajirkovska@seznam.cz
nějaké vjetší podrobnosti protože už hodně brzo budeme mít morčátko Anetku

Díky

(Sabina, 5. 1. 2012 15:11)

jo tak se tam du podívat

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19554
Měsíc: 200
Den: 7